Jump to content

Линк на 23км 200мб


jack82

Recommended Posts

jack82 колко е пингот на околу 100 клиенти закачени и на околу 30-40мб трафик ???

15-20 ms

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

бондинга с рокетите е готов успяхме да докараме 170 мб на 30 мс на 23 км с умни суичове от двата края. Теста е правен от един фаил от линукса копи и пеист от торент несам тествал

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с копиране на файл е много нереален тест, зависите от много фактори най-вече от самия HDD.

Направете тест с Iperf или поне с btest.

Иначе 170Mbps са много малко за такова решение, при условие че в едната посока един Rocket M5 прави 160Mbps (преди да го изреже LAN-а му :) ).

При идеални условия трябва да постигнете около 190Mbps към около 110Mbps едновременно.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предполагам от торент като се напъни на конекци ще прекара 190 по важното че пинга е нисък все пак си е 23.3 км и ефира горе долу е добре говорим еднопосочно а за дву посочен тест трябва да се правят опражнения да се слагат пц та се исталират микротици и така . Колегата както каза лана му е 100 мб това е кофтито а новия рокет които излиза е с два лана по 1ГБ там ще видем каква песен е като излезне дано и професора да му е по голям но може само да гадаем

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

е 30мс пинг не е нисък за мен, lacp с рокет и мт съм пробвал преди доста време резултата не ми хареса, особено ако пък зад линка са няколко ип адреса, бондинга при МТ е с доста по ниски латенции и по сигурен при отпадане на едно от трасетата, темета май беше обсъждана в скрития раздел за ИСП

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.