Jump to content

Снимки на Монтажи на Антени/Стойки


PcTuninG™

Recommended Posts

Колеги ,Това със антените на стълбовете на енергото има само един каде може да го напрай хахха Росен от Мобинет,друг няма да си рискува живота ама тоя човек съм го признал!Някой беше казвал че  не признавал конкуренция или по точните му думи били-"Мене конкуренция не може да ме уплаши" , и после познайте кво стана конкуренцията го надви в некво умрело село !Затова сега му се налага да бъде изобретателен и надявам се да има успех -))!  ;D

Мисля че познавам кой го е надвил :) .Тези думи са ми познати от един разказ за село покрай София.Пича кайто го разката просто работеше от нямане на работа(нашега).Друг е въпроса колко Росен е бил конкурентен.

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София Мтел вече 3-ти месец бачка на 5лв. ,а по-лошото е, че усилено го рекламира!

В Сф. Област (поне западната част) интернет с кабелна е 30лв.

Когато се явяваш ПОРЕДНИЯ доставчик, нямаш много избор!

Свидетел съм на случай преди 11 години в един град.Две кабеларки(нова и стара) започнаха война за абонати.ОБАЧЕ войната се водеше от към месечна такса.Стигна се дотам че едната предлагаше 30 канала за 2 лв. а другата за 3 лв. След 3 месеца подобна война новата кабеларка вдигна цената до нормалната стойност от 8 лв без да се споразумява с конкуренцията. Старата автоматично я последва.Още тогава се питах защо беше това?В крайна сметка новата кабеларка разката старата с програмна схема и доста по-добро качество и стана монополист.И двете през "войната" работиха на загуба за да покажат че МОГАТ!.Но накрая най качествения печели.

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че познавам кой го е надвил :) .Тези думи са ми познати от един разказ за село покрай София.Пича кайто го разката просто работеше от нямане на работа(нашега).Друг е въпроса колко Росен е бил конкурентен.

Защо ли не се сещам за тая притча? И за кой ли Росен става въпрос. Ама май ту обсъждаме Мултимедия а не Росен , Ъ?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.